O mnie

mgr Bożena Hildebrandt

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania w kierunku Finanse i Bankowość. Biuro Rachunkowe Art Finance prowadzę od 1993 roku i obsługuję firmy z kapitałem zarówno polskim jak i zagranicznym. Posiadam certyfikat księgowy nr 12573/99 wydany przez Ministra Finansów.

Jestem pasjonatką holistycznego podejścia zarówno do rachunkowości i podatków jak i życia oraz zdrowia człowieka. Zawsze otwarta na relacje z drugim człowiekiem, swoją pracę traktuję jak misję.

Prywatnie jestem pasjonatką zdrowego stylu życia i mamą 3 synów. Kiedy zaczęły się problemy zdrowotne najstarszego, a medycyna konwencjonalna nie była w stanie znaleźć rozwiązań na jego dolegliwości zaczęłam poszukiwać alternatywnych sposobów na poprawę jego zdrowia oraz wzmocnienie swojego ciała aby efektywnie działać w intensywnym życiu i stresującym biznesie. I dzisiaj oprócz działań w obszarze finansowo podatkowym, wspieram swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych oraz klientów wiedzą i dostępem do nowoczesnych rozwiązań zdrowotnych dzięki, którym nasze zdrowie jest w stanie sprostać intensywności życia prywatnego i zawodowego i poradzić sobie z różnymi dolegliwościami. 

Jestem praktykiem w różnych branżach i formach prowadzenia działalności. Zobacz niektóre moje aktywne biznesy lub biznesy, które współtworzyłam: