jak działamy

Misja i wizja

“Jesteśmy solidne i w oparciu o bezpośredni kontakt z klientem, świadczymy całe spektrum niezbędnych usług aby klient mógł skupić się na rdzeniu swojej działalności.”

Zaufaj profesjonalistom, którzy księgowość traktują jak sztukę!

nasze atuty

Mamy doświadczenie w obsłudze firm z wymienionych branż

nasi klienci

Mamy doświadczenie w obsłudze firm z wymienionych branż

Nasz zespół

Bożena Hildebrandt

Główna Księgowa

Biuro Rachunkowe Art Finance prowadzę od 1993 roku i obsługuję firmy z kapitałem zarówno polskim jak i zagranicznym.

Estera Krasucka

Księgowa - Księgi Handlowe

Z Księgowością jestem związana od 2006 roku i codziennie spełniam się jako księgowa. Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Rachunkowości w Sopocie na kierunku Rachunkowość i Controlling. Dużo satysfakcji daje mi realizacja ważnych dla klientów celów. A po pracy? Podróżuję, jeżdżę na rowerze, tańczę bo zdrowy styl życia to dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy.

Marta Grzesiak

Księgowa - Księgi Handlowe

Ukończyłam Politechnikę Lubelską na wydziale Zarządzania i Podstaw Techniki a od 2007 roku pracuję jako księgowa biorąc udział w rozwoju firmy i wspieraniu klientów w ich biznesach. Jestem uśmiechniętą osobą i na co dzień uwielbiam spędzać czas z rodziną. Moje dwie córki przynoszą mi wiele radości i lekcji do odrabiania 🙂 Największą przyjemność sprawiają mi coroczne wyjazdy do Francji i spotkania z siostrą.

Anna Polaszek

Księgowa - Księgi Handlowe, zeznania roczne PIT

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Matematyka Finansowa. Księgowością zajmuję się od 7 lat. Z ciekawością rozwiązuję problemy przedsiębiorców. Swoją pracę najbardziej cenię za możliwość ciągłego rozwoju oraz różnorodność, która sprawia, że nie można się nudzić. W wolnych chwilach szydełkuję i gotuję polskie potrawy.

Kinga Maluga

Księgowa - KPiR, Ryczałt, ZUS bez pracowników

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Matematyka Finansowa. Księgowością zajmuję się od 9 lat. Praca samodzielnej księgowej daje mi poczucie stabilizacji mimo ciągle zmieniających się przepisów podatkowych. Częste zmiany w systemie podatkowym sprawiają, że praca księgowej nie pozwala się nudzić i powoduje ciągły rozwój. Pomoc przedsiębiorcy przy zrozumieniu zawiłości przepisów podatkowych powoduje, że czuję się spełniona zawodowo. Poza pracą uwielbiam zabawy z moim psem, składanie origami oraz pieczenie i dekorowanie ciast.

Anna Krasakiewicz

Kadrowa - Kadry i Płace

Kadrami i płacami zajmuję się praktycznie całe życie i od zawsze mnie pasjonowały. Dbam o kompleksową obsługę w zakresie kadr, płac oraz bieżące doradztwo w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych jak też BHP. Wspieram pracodawców w prawidłowym prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej i pomagam unikać negatywnych skutków niezapowiedzianej wizyty urzędników PIP.

Paulina Kacprzak

Kierownik Administracyjny

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Gdyni na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i przedsiębiorcą z 11 letnim stażem. Moje wszechstronne wykształcenie, różnorodne doświadczenia, zarówno jako przedsiębiorca jak i pracownik pomagają mi w analizowaniu i rozwiązywaniu trudnych problemów oraz wprowadzaniu porządku tam gdzie go nie ma 🙂 Jestem spełnioną mamą, uwielbiam współpracować z ludźmi i jestem człowiekiem do zadań niemożliwych. Akumulatory ładuję spotykając się z przyjaciółmi, tańcząc lub rozwiązując zagadki w Escape roomach.